Andrzejki -serwis w Andrzejki

żuraw TEREX AC200
żurawie samojezdne i maszyny budowlane
Przejdź do treści

Andrzejki -serwis w Andrzejki

Żurawie i maszyny budowlane
Opublikowane według Krzysztof Karpa w Żurawie TEREX DEMAG · sobota 01 Gru 2012
Tags: demagserwismastalterex

"Andrzejki" są w Polsce tradycją. Większość osób spędza je na różnych imprezach - dużych lub kameralnych. W tym roku zresztą wypadły bardzo w porę. Piątek wieczór, rozpoczynający weekend, to doskonały czas na zabawę i równocześnie zapewniający możliwość dobrego wypoczynku przed następnym tygodniem pracy.
Niektórzy jednak nie mogą świętować, muszą spędzić ten wieczór w pracy. Czy są to pracownicy elektrowni, kierowcy, pracownicy obsługi - łączy ich jedno - praca, po to aby inni mogli wypocząć. Nie jest to jednak świadczenie działające w jedną stronę, w następnym tygodniu, czy w następny weekend inni będą pełnić dyżury w pracy, dla tych pracujących dzisiaj.
Serwis żurawi jest też taką jednostką, która często musi pracować niezależnie od pory dnia i nocy. I tak wczoraj późnym wieczorem serwis firmy Mastal otrzymał zlecenie naprawy żurawia, który "utknął" na drodze w czasie przejazdu do bazy. Doświadczeni operatorzy, obserwując początki "niedomagań" żurawia, zjechali nim na parking przy stacji benzynowej, co zapobiegło awarii na drodze i związanym z tym niebezpieczeństwem. Serwis z Warszawy zjawił się trochę po 21.00 i przystąpił do naprawy. Na szczęście awaria była możliwa do usunięcia w terenie, serwis dysponował odpowiednią wiedzą i częściami. Już parę minut po godzinie 1.00 w nocy żuraw mógł kontynuować jazdę i wszyscy, operatorzy i serwisanci mogli jeszcze tej nocy wrócić do domów. Poniżej kilka zdjęć z Andrzejek serwisowych (w tym jedno "artystyczne" w podczerwieni).
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Chiński żuraw udźwig 4000 t
CC 2500 TEREX
Bendini Crespellano Italy
TEREX AC 100/4
wciągarka hydrauliczna
żuraw Bendini
Wróć do spisu treści