2019.02.17 Historia - Firma Ellermann Niemcy - Żurawie i maszyny budowlane

żuraw TEREX AC200
żurawie samojezdne i maszyny budowlane
Przejdź do treści

2019.02.17 Historia - Firma Ellermann Niemcy

Aktualności > Archiwum 2016-2019
Tłumaczenie ze strony firmowej Ellermann

Grupa "Ellermann" istnieje od 1977 r. Powstała wraz z utworzeniem fabryki produkcji kontenerów w Delmenhorst. Siedziba firmy jest nadal naszą siedzibą główną.
Wraz z rozwojem działalności w zakresie wytwarzania pojazdów, usług hydraulicznych i komunalnych oraz specjalnych konstrukcji stalowych i długoletniej współpracy ze znanymi europejskimi partnerami  zatrudnienie w grupie wzrosło do około 50 pracowników i do około 200 pracowników w siedzibie w Delmenhorst.
Park maszynowy obejmuje nowoczesne maszyny umieszczone na powierzchni 50000 m2. Powierzchnia produkcyjna z maszynami do gięcia, nożycami do stali, cięcia laserowego i urządzeniami zgrzewającymi, maszynami spawalniczymi i kilkoma liniami powlekania, z których wszystkie spełniają najnowsze wytyczne ochrony środowiska i zapewniają własne wysokie standardy jakości, jest odpowiednia do obecnego poziomu produkcji.
Efektywność naszej fabryki powoduje, że realizujemy duże projekty takie jak wyposażenie systemów MBS (mechaniczną stabilizację biologiczną odpadami komunalnymi) ze specjalnymi pojemnikami, dostarczanie specjalnych kontenerów do ciężkich ładunków i ładowarek do hut. Faktycznie jesteśmy także pierwszym zaaprobowanym producentem BAM (Federalny Instytut Badań i Kontroli Materiałów) dla produkcji i dystrybucji kontenerów masowych do standardu BK2. Długoterminowa lojalność naszych klientów komunalnych i prywatnych odzwierciedla jakość i nasze możliwości produkcyjne.
Jesteśmy członkiem VAK (Stowarzyszenie producenta sprzętu dla gospodarki komunalnej) oraz BDE (Federalnego Związku Gospodarki Odpadami, Niemcy), zaangażowani jesteśmy również w różnych komisjach norm DIN i prezentujemy nasz sprzęt na najważniejszych wystawach (IFAT, IAA, itd.).
 
Nasz adres internetowy: https://www.ellermann-gmbh.net/

Chiński żuraw udźwig 4000 t
CC 2500 TEREX
Bendini Crespellano Italy
TEREX AC 100/4
wciągarka hydrauliczna
żuraw Bendini
Wróć do spisu treści